İade Şartları : MakkasComTR
İade Şartları
Doğan Makina Sanayi ve Ticaret AŞ., tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

Doğan Makina Sanayi ve Ticaret AŞ.'den satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içerisinde iade edilebilir.

 

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Siparişini vermiş olduğunuz bir ürünü ya da vermiş olduğunuz bir siparişi, siparişinizin kargoya verildi bilgisi tarafınıza ulaşmadan önce iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal etme talebinde bulunursanız, aşağıdaki maddelerde belirtildiği gibi ürün iade prosedürü geçerli olacaktır.

Siparişinizi iptal etmek, iade etmek, değiştirmek gibi taleblerinizde +90 362 264 80 64 numaralı telefonumuzu arayarak bize bilgi verebilir, dilerseniz info@doganmakina.com.tr mail adresimize mail atarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz.
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren 7(yedi) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İadesi yapılacak olan ürünler, Doğan Makina Sanayi ve Ticaret AŞ.'nin siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7(yedi) gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

Doğan Makina Sanayi ve Ticaret AŞ.